Anketa pro účastníky RPG na Hustoležení

Dread/Něco lovecraftovského (0)
Přemýšlím


Everyone is John (0)
Přemýšlím


Kobolds Are My Baby! (1)
Přemýšlím


Noirlandia (1)
Přemýšlím


Příběhy Impéria (0)
Přemýšlím


Tvé možnosti se mi nelíbí Krysi. Jdi se bodnout. A nebo mi zamástruj něco jiného, napíšu ti v komentářích co by se mi líbilo. Páč jsem náročnej a vlastně si furt jen stěžuju. Jo, to jsem celej já. A máš to! (0)
Přemýšlím


Zpět
Komentáře
fotofoto47
Dorom

Od zlatych dob dracaku jsem zadne rpg nehral takze.... je mi to v podstate jedno. Bud to pochopim a pridam se nebo budu okukovat )


Zpráva byla odeslána 18.10.2016

foto30
Soli

Odhlasováno!


Zpráva byla odeslána 18.10.2016

foto341
Krys

Tak znova, tady není multichoice, hlaste se zde :D
http://www.strawpoll.me/11449306


Zpráva byla odeslána 17.10.2016

foto341
Krys

To dole jsem já, psal jsem to věčnost a tak mě to odhlásilo.


Zpráva byla odeslána 17.10.2016

foto

Dread/Něco lovecratovského
Dread je systém pro hraní horrorových rpg, stojí na použití mechaniky jenga věže. Když chete překonat nějaký konflikt, musíte vytáhnout pár kostiček a umístit je na vršek. Vtip je v tom, že jakmile někdo věž shodí, jeho postava instantně umírá. A tak se vlastně celou dobu příběh nevyhnutelně blíží do bodu, kde zákonitě nemůžou přežít všichni.

O přesné podobě příběhu ještě nemám představu, ani nevím, jestli se mi horror v tolika lidech vydaří, je to přece jen jeden z těch těžších žánrů. Ale mohlo by to být pěkné a atmosférické, třeba kdybychom navíc ještě hráli po tmě.

 

Everyone is John

Odlehčené rpg s velmi jednoduchým systémem, kdy každý hráč hraje jeden z hlasů, které se průměrnému úředníkovi Johnovi objeví v hlavě. Každý má vlastní cíle, jakých chce pomocí Johna dosáhnout - ať už to je nasazování zelených baretů odstatním lidem, fingování terroristických útoků a nebo třeba šíření drog mezi děti. Hlasy se mezi sebou perou o kontrolu nad postavou a střídají se v ovládání Johna. Jedná se o kompetetivní rpg, takže ve hře na konci bude vítěz.

 

Kobolds Ate My Baby!

Koboldi jsou malá roztomilá chlupatá stvoření co rádi pijí pivo a jí. A přesně za ty budete hrát a plnit příkazy Krále Torga (Ať žije Král Torg!). Pravděpodobně nejšílenější rpg ve výběru, s mírnou hladinkou a počtem hráčů čím dál tím lepší. Budete hrát za neschopné a malé bytosti a vaším cílem bude získat tu nejlahodnější pochoutnu ze všech - lidské mládě! Bonusem je spousta skvělých šílených pravidel, které umožňují si pokřikem Fireball! házet po GM zmuchlané papíry.

 

Noirlandia

Velmi experimentální a abstraktní záležitost, jakou jsem ještě neměl tu čest si zahrát, ale moc se na ni těším. Původně pro 4 hráče, nebude ale problém rozšířit to pro více. Hraje se bez GM, všichni hráči tvoří svět společně. Jedná se o dystopické noir rpg - detektivku. Řeší a vytváří se kriminální případ, při hře se používá skutečná nástěnka tam se přišpendlují stopy a spojují se dohromady. Experimentální a náročnější na schopnosti.

 

Příběhy Impéria

Příběhy z viktoriánské anglie plné dam, gentlemanů ale zároveň i leprikónů, skřetů a kentaurů. Zkrátka menší twist na klasiku s prolínáním s pohádkovým světem. Trochu složitější systém hraní, postavy bych asi stvořil předem. Jinak to stojí na FATE systému, takže je to všehovšudy hodně vyprávěcí a hráčí občas přebývají roli GM.

 

 


Zpráva byla odeslána 17.10.2016

foto341
Krys

Ještě nehlasujte, přihodím popisky! :D A prosím o hlasování jen lidi, co se mi upsali na RPG. Prozatím vyhlašuju STOP stav přihlášených.


Zpráva byla odeslána 17.10.2016