(Veřejné)

Pochlubte se

fotofoto179
Alfirin

Krásné enťátko :-D Z čeho je?

Jestli nemáte s Žofkou nic proti, hodila bych ho do Machrovací galerie, bylo by škoda, kdyby to zapdalo pod nánosy další diskuze :-)


Zpráva byla odeslána 19.06.2016

foto119
Foxess

Dar Irollanu pro Isabelu, královnu Gryfí říše (na první RP quest letošního roku) - mládě enta, který se postará o to, aby její zahrady neměly lidskou konkurenci! Naživo vypadá mnohem lépe, protože je prostorový a na fotce není vidět pořádně ani druhá ruka.

By Foxess & Žofka

Ent


Zpráva byla odeslána 19.06.2016

foto190
VV

No těším se až to uvidím v akci :-)


Zpráva byla odeslána 13.06.2016

foto130
Žofka

 

Už to začíná vypadat dryádovitě! :)


Zpráva byla odeslána 13.06.2016

foto30
Soli

Taky jsem si to myslel Silune. Je ale na nekolika mistech videt, ze jde misto podkladove vesty pouzit i pasy kuze, idealne vodorovne. A jo, kolem krku a otvoru na ramena budu vyrezavat prizpusobene tvary a podlozim to jednolitou vrstvou mekci kuze. 


Zpráva byla odeslána 20.05.2016

foto268
Silun

No, nemůžu říct, že to vím nějak najisto, ale vždycky jsem bral, že takovéhle destičky jsou kusy tvrdé kůže přinýtované na celistvý podklad z měkčí kůže (nebo jiého materiálu).

Proto by moje rada byla asi sehnat si nějakou vestu, na kterou to prostě nacvakáš, než to spojovat podložkami v rozích. Ono v jednolité ploše to třeba funguje, ale až se dostaneš k detailům třeba kolem krku nebo ramen, tak nevím. Tam už je to netypycké a buď budeš muset použít větší kusy, správně natvarované, nebo menší, ale pak tam budeš mít všude plno podložek a bude z toho najednou dvouvrstvá tuhá kůže.

Ale možná se mýlím.


Zpráva byla odeslána 20.05.2016

foto30
Soli

Někde jsem viděl srovnání, že na mechanické namáhání vydrží šitý spoj víc, než nýt. Ale je pravda, že prodření nebrali v potaz, na což ta zbroj asi bude dost trpět. Díky za tipy, ještě otestuju nýtování.


Zpráva byla odeslána 19.05.2016

foto190
VV

Já bych neřekl, že šitý vydrží víc. Obě spojení jsou dobrá k jiným účelům, spíš než že by jedno vydrželo více než druhé. 
S nýtem to vrtat nemusíš, stačí ti děrovací kleště do kůže (můžu půjčit, pokud je nezdrauguješ). S těmi je mimochodem o něco menší sraní než s průbojníkem, který je potřeba při šití.


Zpráva byla odeslána 19.05.2016

foto47
Dorom

Já jsem zastánce toho co jde spojit nýtky, spoj nýtky. A když si vybereš nějaky slušne barevny tak to vypada i pěkne. Přidělal jsem si šupiny na svoje rukavice a drží dobře, až na pár míst kde měly rukavice kaz a myslím si že vypadaji i celkem dobře. 


Zpráva byla odeslána 19.05.2016

foto179
Alfirin

S tou praktičností souhlasím, s výdrží bych si nebyla moc jistá - takhle namáhaná nit (dratev) se relativně rychle prodře, i když je pevná a třeba i dvojitá. Taky by se mi tam zdály spíš ty nýtky. Nebo kroužky, imho když se to udělá pořádně, tak budou držet taky.


Zpráva byla odeslána 19.05.2016

<< nejnovější 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10